5 items tagged "دتکتور متعارف مالترون"

 • دتکتور متعارف مالترون DET-C101

  دتکتوذمتعارف مالترون

  دریافت کاتالوگ

  دتکتور ترکیبی دود و حرارت مالترون مدلDET-C101  ترکیبی از تمام ویژگی های سنسور های دود و حرارت را دارا می باشد ، این دتکتور با قابلیت های منحصر به فردی که دارا می باشد حریق را بصورت هوشمند و خیلی سریع تشخیص داده و فرمان را در حداقل زمان ممکن به کنترل پنل مرکزی مخابره می کند.

 • دتکتور متعارف مالترون DET-C102

  دتکتور متعارف مالترون

  دریافت کاتالوگ

  دتکتور دودی اپتیکال مدل DET-C102  یک سنسور بسیار قوی در تشخیص بخش وسیعی از دود های مرئی می باشد . این دتکتور آتش را از طریق پراکندگی پرتوی مادون قرمز به صورت هوشمند و به سرعت تشخیص می دهد و قدرت تشخیص را در آن بسیار بالا می برد.

 • دتکتور متعارف مالترون DET-C103

  دتکتور متعارف مالترون

  دریافت کاتالوگ

  دتکتورهای حرارتی نرخ افزایشی مدل DET-C103 مناسب برای محیط هایی با دمای نسبتا پایدار هستند و در مناطقی با دمای محیطی پایین ، جایی که استفاده از دتکتور ثابت پاسخ مناسبی برای نیاز آنجا نیست ، مورد استفاده قرار می گیرند. این دتکتورها در برابر افزایش حرارت واکنش نشان می دهند.

 • دتکتور متعارف مالترون DET-C104

  دتکتور متعارف مالترون

  دریافت کاتالوگ

  دتکتور UV مدل DET-C104 طراحی شده برای کاربردهای عمومی برای تشخیص شعله، در مکان هایی که  وجود سوخت های هیروکربنی از قبیل بنزین ، سیالات هیدرولیک ، رنگ ، گاز طبیعی ، پروپان ، استیلن و... تهدیدی برای رخداد آتش محسوب میگردند.

 • دتکتور متعارف مالترون DZ-03

  دریافت کاتالوگ

  پایه دتکتور های متعارف با بدنه بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا و مقاوم در برابر بارها باز و بست دتکتور،بدون ایجاد هرگونه آلارم کاذب،باز و بست چرخشی،همچنین قابلیت قفل دتکتور بر روی پایه در جهت جلوگیری از هرگونه خرابکاری و سادگی نصب را دارا می باشد.

EasyTagCloud v2.8